Kim jesteśmy?

Green Djinn Green Medicine jest marką medycyny naturalnej stworzoną przez terapeutę, zielarza i eksperta konopnego – Eryka Gontarza. Zespół Green Djinn tworzą eksperci z dziedziny medycyny naturalnej, specjalizujący się w medycynie konopnej. Marka powstała w 2019 roku, aby wesprzeć proces uzdrowienia świadomości ludzi w zakresie postrzegania i stosowania medycyny naturalnej, a także umożliwienia im bezpiecznego dostępu do niej.
Green Djinn jest pierwszą marką kwiatów Konopi powstałą w Lublinie. Działamy z intencją wdzięczności dla medycyny naturalnej. Wdzięczności za dobry nastrój, silne zdrowie i uratowane życie!

Jak działamy?

Nasza misja opiera się na 3 filarach działalności.

1. Produkcja surowców i preparatów medycyny naturalnej pierwszej jakości i przekazanie ich pacjentom, gościom i odbiorcom tylko w godnej postaci, aby stosowanie Skarbów Djinna było dla nich zawsze skuteczne, satysfakcjonujące i bezpieczne.

Realizujemy ten filar dzięki połączeniu mądrości medycyny naturalnej i możliwości nowoczesnych metod badawczych, czyli:
eksperckiej znajomości właściwości Konopi, świadomości potrzeb pacjentów, wysokim standardom produkcji: dwukrotnym badaniom i standaryzacji naszych Skarbów, aby dzięki wielopoziomowej kontroli móc potwierdzić ich jakość i precyzyjnie określić dawkowanie dla pacjenta.

Skarby Djinna opatrzone są oryginalnym certyfikatem „Testowane na rodzinie”, który oznacza, że możesz czuć się bezpiecznie, bo wszystkie nasze Skarby zanim trafiły do Ciebie, zostały w pierwszej kolejności wypróbowane i są regularnie stosowane przez nas i naszych Bliskich.

Skarby Djinna dystrybuujemy bezpośrednio i przez naszych partnerów:

Polsce(stacjonarnie i online)

Unii Europejskiej(online)

Wielkiej Brytanii(online)

Otwieramy się także na możliwość wsparcia naszych wschodnich sąsiadów – Ukrainy.


Możesz spotkać nasz Latający Namiot Djinna na licznych festiwalach i wydarzeniach kulturowych w Polsce. Świadczymy także usługę Get Baked, w ramach której możesz zamówić personalizowane edibles, czyli żywność funkcjonalną przygotowaną na zamówienie przez naszych ekspertów.
Więcej informacji na ten temat możesz znaleźć na profilu Green Djinn.

Ponadto mieszkańcy Lublina i okolic mogą skorzystać z naszej usługi NeedForGreen, czyli dostawy Skarbów Djinna pod wskazany adres o ustalonej wcześniej godzinie.

Jeśli chcesz płynąć z nami na zielonej fali i również działać w branży konopnej i medycyny naturalnej to możemy Cię wesprzeć asortymentem, umiejętnościami i doświadczeniem!
Skontaktuj się z nami przez formularz.

2. Prowadzenie terapii, czyli praca z pacjentem z zastosowaniem medycyny naturalnej. Green Djinn został założony przez fitoterapeutę, aby zapewnić potrzebującym bezpieczne, naturalne i skuteczne rozwiązania terapeutyczne.

Realizujemy tę misję poprzez konsultacje i sesje z fitoterapeutą. Konsultacje odbywają się stacjonarnie, lub zdalnie. Stacjonarnie w Salonie Green Djinn, pierwszym konopnym salonie terapeutycznym w Lublinie, gdzie można dodatkowo skorzystać z sesji waporyzacji pod okiem specjalisty. Zdalne konsultacje z pacjentami prowadzimy na terenie całej Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii. Podczas konsultacji można liczyć na wsparcie w zakresie doradztwa w kontekście właściwości Konopi, doboru adekwatnej metody terapeutycznej i ustalenia odpowiedniego dawkowania, a także stałe wsparcie w optymalizacji kuracji.
Każdy nasz pacjent, gość, czy odbiorca może liczyć na wsparcie konsultacyjne w zakresie stosowania zakupionych przez siebie preparatów. W terapii stosujemy także rośliny adaptogenne, grzyby witalne i inne aspekty medycyny stylu życia: dobór właściwej diety, techniki oddechowe, czy pracę z uważnością, postrzeganiem i świadomością. Pomagamy również pacjentom przygotować się do bezpiecznej kuracji psychodelicznej poprzez sesje przygotowujące do inicjacji, a następnie sesje integrujące doświadczenie.
Współpracujemy również ze specjalistami innych nurtów medycyny: lekarzem, farmaceutą i fizjoterapeutą. Prowadzimy kwalifikacje do terapii konopiami medycznymi dostępnymi na receptę na terenie Polski.

3. Edukacja i wsparcie wzrostu świadomości ludzi na temat Konopi, medycyny naturalnej i ekosystemu. Green Djinn powstał, aby pomóc na nowo odnaleźć ludziom połączenie z Naturą, uzdrowić relacje z medycyną naturalną i zwiększyć świadomość w zakresie jej zastosowania.

Realizujemy ten filar poprzez tworzenie cyfrowych i analogowych materiałów edukacyjnych, publikacje artykułów w wirtualnej strefie Wiedzy Djinna, zarządzanie profilami tematycznymi na FB i IG, gościnny udział w podcastach, audycjach radiowych, panelach dyskusyjnych, wykładach, konferencjach i targach, a także przez organizację własnych cyklicznych wydarzeń tematycznych w Świątyni Djinna: ceremonii, akcji, wykładów, gier i warsztatów prowadzonych zarówno przez naszych terapeutów, jak i gościnnie zaproszonych ekspertów.

Możesz posłuchać panelu dyskusyjnego na największych targach konopnych Kanaba Fest, do którego został zaproszony założyciel Green Djinn – Eryk Gontarz.

Fragment 2:25-3:27 z relacji na Kanaba Fest

Co więcej dla Ciebie tworzymy?

Konopie działają zgodnie z Twoją intencją, więc niczym Djinn wkrótce spełnią Twoje życzenie!

Tak jak Djinn działamy, by spełnić Twoje życzenie, więc każda paczka, która od nas wychodzi, poza wybranymi przez Ciebie Skarbami, jest dodatkowo wzbogacona o prezent komplementarny do Twojego zestawu!

Wysyłka zamówień na terenie Polski, których wartość przekracza 222 zł, również jest od nas dodatkowym prezentem dla Ciebie.

Możesz skorzystać także z akcji: Recykluj z Djinnem i wymienić słoiki po naszych kwiatach i haszyszu, na nowe pełne Skarbów opakowanie!

Organizujemy cykliczne akcje charytatywne wsparcia medycyną naturalną pacjentów w trudnej sytuacji ekonomicznej. Sam możesz anonimowo zgłosić do nas taką osobę poprzez formularz kontaktowy.

Część środków pozyskanych z naszej działalności przeznaczamy także na cele charytatywne organizacji wspierających zwierzęta, środowisko i wizerunek medycyny naturalnej:

Fundacja Centaurus, Fundacja Przyjazna Łapa, Posadzimy

Green Djinn powstał, żeby uwolnić Cię od ograniczających życie dolegliwości.
Green Djinn istnieje, aby przypomnieć Ci, że jedyna bezpieczna droga do zdrowia, czyli równowagi, wiedzie przez odpowiednio zastosowaną medycynę naturalną.


Tak, jak Konopie jesteśmy tu dla Ciebie, by pomóc Ci wzmocnić Twoje połączenie z Naturą, usprawnić wewnętrzną komunikację i uzdrowić kontakt ze swoim organizmem i całym światem.

Miłość w postaci dbałości, czułości i opieki uzdrawia, dlatego Konopie nazywamy właśnie suplementem Miłości, który możesz stosować w godnej formie Skarbów Djinna.

Stosowanie Konopi tzw. „rekreacyjne” jest dla nas formą profilaktyki zdrowia, jak wszyscy wiemy: „lepiej jest zapobiegać niż leczyć”, więc wspieramy Cię również świadomością w dziedzinie codziennej, bezpiecznej suplementacji kannabinoidów i innych substancji pochodzenia naturalnego.

Działamy z szacunkiem do rośliny, partnerów i odbiorców.  

Zapraszamy do Świątyni Djinna, gdzie Twój uśmiech się zaczyna!